Fly4free.pl

Wakacje last minute: 7 dni na Krecie za 1244 PLN. Loty (bez WDC) z Gdańska i noclegi w hotelu

1244 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Evangelos Mpikakis / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji odpoczywać w sezonie, to mam dla was ofertę wyjazdu na największą grecką wyspę i to w atrakcyjnej cenie! Skorzystajcie z tej propozycji i rzutem na taśmę zarezerwujcie swój słoneczny relaks na Krecie.

Do Heraklionu udacie się w terminie 24-31 sierpnia z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu El Greco, który znajduje się nieopodal portu w Heraklionie. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojdziecie autobusem nr 6, 8, 19 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 24 – 31 sierpnia
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 1244 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 1073 PLN/2 osoby

Gdańsk – Heraklion – Gdańsk »

Hotel 1414 PLN/2 osoby/7 nocy

Na miejscu rekomenduję wam noclegi w hotelu El Greco, który od centrum Heraklionu oddalony jest o 5 minut spokojnego spaceru. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1022 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na Krecie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie rozważcie ofertę wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na grecką wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »