Fly4free.pl

Wakacje na Florydzie. Loty z Gdańska za 1700 PLN

1700 PLN
Floryda plaża
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Moja oferta to zdecydowanie propozycja dla osób szukających idealnego miejsca na wakacyjny urlop. Jednym z warunków, by z niej skorzystać będzie posiadanie wizy do USA.

Na Florydę polecicie liniami Norwegianz krótkimi, około 3 i 6 godzinnymi przesiadkami w Oslo. W cenie bilet wliczony jest tylko bagaż podręczny. W sierpniu pogoda na Florydzie jest dobra. Temperatury iście wakacyjne, przekraczające 30 stopni Celsjusza przy czym, w tym okresie, możecie spodziewać się nieco więcej opadów.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 25 x 33 x 20 cm.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Na miejscu proponuję wam pobyt w Aqua Hotel. Ten obiekt zlokalizowany jest 2 minuty spacerem od Oceanu Atlantyckiego oraz w odległości niespełna 11 km od międzynarodowego lotniska Fort Lauderdale. Do waszej dyspozycji na miejscu jest sprzęt do grillowania oraz 2 odkryte baseny. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w kuchenkę mikrofalową, niewielką lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »