Fly4free.pl

Wakacje na Djerbie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive w Tunezji od 2370 PLN (wyloty z 4 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tui.pl
od
2370 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.08.2022 - 02.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na beztroski relaks na zakończenie tegorocznej przerwy od nauki szkolnej? Lubicie wczasy organizowane przez biuro podróży? W takim razie skorzystajcie z oferty TUI i odpocznijcie w słonecznej Afryce!

Wypoczynek w Tunezji zaplanowany został w terminie 25 sierpnia – 2 września. Czeka was bezpośredni lot na Djerbę, realizowany na pokładzie samolotu czarterowej linii lotniczej. W cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku), a jako miejsce wylotu możecie wybierać spośród 4 miast w Polsce.

Zatrzymacie się w 4* Petit Palais & SPA. Obiekt zlokalizowany jest na malowniczej wyspie w nadmorskiej strefie hotelowej w odległość ok. 7 km. od miejscowości Midoun, gdzie znajdują się sklepy, bary i restauracje, a także wiele innych atrakcji. W odległości 230 metrów zlokalizowana jest piękna plaża, a na terenie kompleksu mieści się strefa spa. W cenę wliczono wyżywienie all inclusive.

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Katowic, Poznania, Wrocławia oraz Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »