Fly4free.pl

Wakacje na Cyprze za 607 PLN! Loty z Warszawy do Pafos i 4 noce w 4* hotelu

607 PLN
Oferta wyprzedana
pafos miasto
Foto: Roman Evgenev / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozpocznijcie tegoroczny sezon urlopowy od wypoczynku na Wyspie Afrodyty. W „gorącym” okresie wakacyjnych wyjazdów na Cyprze możecie spodziewać się ponad 13 godzin słonecznych oraz temperatur przekraczających 30°C! Najważniejsze — pakiet składający się z lotów i noclegów dostępny jest za nieco ponad 600 PLN.

Do Pafos udacie się we wtorek (28 czerwca) z warszawskiego lotniska w Modlinie, a do Polski wrócicie (2 lipca). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Club St George Resort, który znajduje się w spokojnej części miasta Pafos. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie taksówką lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 28 czerwca – 2 lipca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowani zapłacicie 607 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Hotel 720 PLN/2 osoby/4 noce

W Pafos rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Club St George Resort. Na jego terenie znajdują się dwa odkryte baseny oraz taras z leżakami. Ponadto w cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 494 PLN/4 dni

W trakcie wycieczki chcielibyście także pozwiedzać? W takim razie rozważcie wynajem samochodu zaraz po przylocie na Cypr. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedzcie szybko i wygodnie w różne rejony wyspy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »