Wakacje na Costa del Sol za 1434 PLN. Loty (bez WDC) z Gdańska i 5 nocy w hotelu (ze śniadaniami)
Do Malagi udasz się z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w terminie 6-11 lipca. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich chętnych. Do ich zakupu nie są potrzebujesz żadnych klubów zniżkowych.
Na miejscu zatrzymasz się w hotelu Reyesol, który znajduje się w kurorcie wypoczynkowym Fuengirola. Z lotniska w Maladze w okolice proponowanego przeze mnie miejsca noclegowego (ostatni przystanek) dojedziecie pociągiem C1 za 3.2 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.
Termin podróży: 6 – 11 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami
Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 1434 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 1708 PLN/2 osoby/5 nocy
W Fuengiroli rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu Reyesol. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na miejscu zapewniony będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz miejsca parkingowego.
Samochód 583 PLN/5 dni
Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Hiszpanii. Mając do własnej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dostaniesz się do miejsca zakwaterowania, na Gibraltar oraz wszystkich ciekawych miejsc Andaluzji.
- Przeczytaj nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
- Ciekawe miejsca w Andaluzji? Sprawdź rekomendacje naszych użytkowników
- Na naszym forum znajdziesz wiele przydanych wskazówek dotyczących podróżowania po Andaluzji oraz tego, co warto zobaczyć na miejscu.
- Jeszcze więcej praktycznych porad znajdziesz pod tym linkiem.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz twój był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Majorka od 2959 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Słoneczny Brzeg od 2151 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Dorada od 1859 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?