Fly4free.pl

Urlop w Wietnamie za 3960 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Vung Tau ze śniadaniami

3960 PLN
Foto: Hang Dinh / Shutterstock
Marzy wam się egzotyczna wyprawa w dalekie rejony? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i ruszajcie do Wietnamu. Na miejscu czekają piękne plaże, świetna pogoda oraz oczywiście pyszna lokalna kuchnia.

Do Azji wybierzecie się w terminie 29(30) listopada – 7(8) grudnia. Wasza wycieczka rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Do Ho Chi Minh polecicie na pokładzie samolotów świetnych linii lotniczych Qatar Airways, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Dosze.

Wybrałem dla was zakwaterowanie na wybrzeżu, w znanym kurorcie wypoczynkowym Vung Tau. Zatrzymajcie się tam w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Petro. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania. Z Ho Chi Minh City do Vung Tau łatwo możecie dostać się na przykład autobusem – więcej szczegółów znajdziecie, klikając w ten link.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Qatar Airywas
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów w obie strony oraz tygodniowych noclegów w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacicie 3960 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1750 PLN/pobyt/2 osoby

Pokoje w 4* hotelu Petro wyposażono w wygodne łóżka, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi. W prywatnej łazience znajduje się zestaw bezpłatnych przyborów toaletowych, a na dobry początek dnia otrzymacie pyszne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 242 PLN/osoba

Macie ochotę nieco zaszaleć? Zarezerwujcie dla siebie nocną wycieczkę po Sajgonie i odkryjcie atrakcje czekające na turystów po zmroku!

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »