Fly4free.pl

7 dni w Wietnamie za 3688 PLN. Bezpośrednio Dreamlinerem z Warszawy i 5* hotel na Phu Quoc

3688 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Joerg Friedl / Shuttertock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zostaw za sobą jesienną chandrę i wybierz się do słonecznej Azji Południowo-Wschodniej. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny czarterowych przelotów do Wietnamu i odpocznij na zjawiskowej wyspie Phu Quoc.

Na urlop udasz się w terminie 13(14)-21 listopada ze stołecznego lotniska im. Chopina. Do Wietnamu i z powrotem polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner należących do PLL LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Na wyspie Phu Quoc zakwaterowany będziesz w 5* hotelu Best Western Premier Sonasea, który znajduje się bezpośrednio przy plaży.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel ze śniadaniami

Za pakiet bezpośrednich lotów oraz noclegów w 5* hotelu zapłacisz 3688 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 4900 PLN/2 osoby

Warszawa – Phu Quoc – Warszawa »

Hotel 2475 PLN/2 osoby/7 nocy

Na wyspie Phu Quoc proponuję ci noclegi w 5* hotelu Best Western Premier Sonasea. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży i oferuje swoim gościom m.in.: kompleks basenów, strefę spa i komfortowo urządzone pokoje. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 507 PLN/osoba

Masz ochotę odkryć podwodny świat? Zobacz rafy koralowe i tropikalne ryby w trakcie wycieczki nurkowej na południe Phu Quoc.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »