Fly4free.pl

Urlop w Wietnamie: 11 dni w hotelu ze śniadaniami na Phu Quoc za 3487 PLN. Wylot z Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Becker Stefan / Shutterstock
od
3487 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.11.2022 - 08.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś odpocząć w Azji Południowo-Wschodniej? W takim razie skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży Coral Travel i zrelaksuj się na wietnamskiej wyspie Phu Quoc.

Na urlop udasz się w terminie 26 listopada – 8 grudnia. Czeka cię bezpośrednie połączenie na pokładzie samolotu PLL LOT z Warszawy. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem podręcznym i rejestrowanym.

W Wietnamie odpoczniesz w świetnie ocenianym hotelu La Nube Residence. Na miejscu skorzystasz z basenu zewnętrznego położonego pośród ogrodu palmowego. Pokoje zostały wyposażone w komfortowe łóżka, balkony, prywatne łazienki i dostęp do WiFi. W cenę wliczono śniadania.

Termin podróży: listopad/grudzień
Wylot z Warszawy
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 507 PLN/osoba

Masz ochotę odkryć podwodny świat? Zobacz rafy koralowe i tropikalne ryby w trakcie wycieczki nurkowej na południe Phu Quoc.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »