Fly4free.pl

Urlop w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1815 PLN (wyloty z 2 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: r.pl
od
1815 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.12.2022 - 15.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oferta dla osób lubiących planować wczasy z wyprzedzeniem. Gdy do nas zawita już jesienno-zimowa aura, wy wybierzcie się na afrykańskie wybrzeże,, by poszukać słońca oraz ponownie naładować swoje baterie.

Do Afryki udacie się w terminie 8 – 15 grudnia. Do Djerby polecicie bezpośrednio z Katowic lub Warszawy, a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Dar Djerba Narjess. Obiekt oferuje lokalizację tuż przy piaszczystej plaży, odkryty basen, zielony ogród oraz restaurację serwującą specjały kuchni międzynarodowej w formie zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje od 99 PLN

Chcielibyście nieco urozmaicić swój pobyt? Wybierzcie się w niezwykły rejs na pokładzie repliki pirackiego galeonu i odkryjcie Wyspę Flamingów! Po drodze będzie czas na pływanie oraz snorkeling, lunch oraz zabawę na falach.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »