Fly4free.pl

Urlop w Panamie za 3834 PLN. W cenie loty do Bocas del Toro z Berlina i noclegi w świetnym hotelu

3834 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefan Neumann / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na egzotyczny relaks? W takim razie wybierzcie się do Panamy! Na maleńkich wysepkach archipelagu Bocas del Toro znajdziecie wszystko, co niezbędne do udanego wypoczynku! Znajdziecie tam czyste plaże, lazurową wodę i niepowtarzalny klimat.

Do Panamy polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa z lotniska w Berlinie. Wasza podróż odbędzie w dniach 3-10 lutego. Po drodze zaplanowano przesiadki na lotnisku we Frankfurcie. Z Panama City do Bocas del Toro dostaniecie się dzięki wewnętrznemu przelotowi na pokładzie samolotów linii Air Panama.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Na Bocas del Toro proponuję wam noclegi w Hostal Del Mar. To świetnie oceniany obiekt, który znajduje się przy samej plaży.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony, przeloty wewnętrzne oraz noclegi na wyspie zapłacicie 3834 PLN za osobę, przy dwóch osobach śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2083 PLN/pobyt/2 osoby

W Bocas del Toro rekomenduję wam noclegi w świetnie położonym hotelu Hostal Del Mar. Obiekt zlokalizowany jest nad samym wybrzeżem. Do waszej dyspozycji zostanie oddany balkon, pokój z TV i prywatna łazienka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 650 PLN/osoba

Chcecie poznać lokalną kulturę? Rekomenduję wam wycieczkę do wioski Embera Parara Puru oraz odkrywanie Parku Narodowego Chagres.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
  • Osoby w pełni zaszczepione do Panamy mogą podróżować bez żadnych ograniczeń. Osoby niezaszczepione będą musiały okazać negatywny wynik testu (antygenowego lub PCR) wykonanego na nie później 72h przed podróżą lub na lotnisku w Panamie.
  • Więcej na temat obostrzeń w Panamie przeczytacie tutaj.
  • Jesteście ciekawi, jak wygląda podróżowanie po Panamie? Przeczytajcie relację z podróży, napisaną przez naszą czytelniczkę.
  • Pamiętajcie, że przy odprawie musicie uiścić opłatę wjazdową w wysokości 30 USD od osoby.
  • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
  • Przed wylotem do Bocas del Toro czeka was noc w Panama City. Rekomenduję spędzić ją w 4* hotelu Rui Plaza.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »