Fly4free.pl

Urlop w Panamie za 3478 PLN. W cenie loty do Bocas del Toro z Berlina i noclegi przy plaży

3478 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefan Neumann / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na egzotyczny relaks? W takim razie wybierzcie się do Panamy! Na maleńkich wysepkach archipelagu Bocas del Toro znajdziecie wszystko, co niezbędne do udanego wypoczynku! Czekają na was czyste, lazurowe wody, piękne plaże i jedyny w swoim rodzaju karaibski klimat.

Do Panamy polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych KLM z lotniska w Berlinie. Wasza podróż odbędzie w dniach 10–19 czerwca. Po drodze zaplanowano przesiadki na lotnisku w Amsterdamie. Z Panama City do Bocas del Toro dostaniecie się dzięki wewnętrznemu przelotowi na pokładzie samolotów linii Air Panama.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Na Bocas del Toro proponuję wam noclegi w 3* hotelu Los Balcones Over The Sea. To świetnie oceniany obiekt, który znajduje się przy samej plaży. W cenę wliczono śniadania.

Termin podróży: 10–19 czerwca
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel przy plaży

Za loty w dwie strony, przeloty wewnętrzne oraz noclegi na wyspie zapłacicie 3478 PLN za osobę, przy dwóch osobach śpiących w jednym pokoju.

Terminy lotów:
Berlin – Panama City 10 czerwca
Panama City – Bocas del Toro 11 czerwca
Bocas del Toro – Panama City 19 czerwca

Panama City – Berlin 19 czerwca

Hotel 2083 PLN/pobyt/2 osoby

W Bocas del Toro rekomenduję wam noclegi w świetnie położonym 3* hotelu Los Balcones Over The Sea. Obiekt zlokalizowany jest nad samym wybrzeżem. Do waszej dyspozycji zostanie oddany balkon, pokój z TV i prywatna łazienka. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Osoby w pełni zaszczepione do Panamy mogą podróżować bez żadnych ograniczeń. Osoby niezaszczepione będą musiały okazać negatywny wynik testu (antygenowego lub PCR) wykonanego na nie później 72h przed podróżą.
 • Więcej na temat obostrzeń w Panamie przeczytacie tutaj.
 • Jesteście ciekawi, jak wygląda podróżowanie po Panamie? Przeczytajcie relację z podróży, napisaną przez naszą czytelniczkę.
 • Pamiętajcie, że przy odprawie musicie uiścić opłatę wjazdową w wysokości 30 USD od osoby.
 • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
 • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
 • Przed wylotem do Bocas del Toro czeka was noc w Panama City. Rekomenduję spędzić ją w 4* hotelu Victoria.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »