Fly4free.pl

Urlop na Isla Mujeres za 4503 PLN. Bezpośrednio Dreamlinerem z Warszawy, prom i noclegi ze śniadaniami

4503 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jose Vazquez / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś zrelaksować się nad Morzem Karaibskim? Marzy ci się egzotyczna podróż? W takim razie skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierz się do Meksyku! Odpocznij na zjawiskowej wyspie Isla Mujeres, która słynie z pięknych plaż i zapierających dech w piersiach widoków.

Do Meksyku udasz się w terminie 15 – 22 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot z bagażem rejestrowanym z Warszawy do Cancun, realizowany na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner w barwach PLL LOT.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Villas Coco Resort. W cenę wliczono śniadania. Obiekt zlokalizowany jest na wyspie Isla Mujeres. Dostaniesz się tam promem za około 113 PLN w obie strony.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony, transfery na wyspę oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacisz 4503 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6798 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa >>

Hotel 1981 PLN/pobyt/2 osoby

Na Isla Mujeres zatrzymaj się w 3* hotelu Villas Coco Resort. To świetnie oceniany obiekt, w którym znajdziesz basen zewnętrzny oraz strefę spa. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 326 PLN/osoba

Lubisz nieco pozwiedzać w czasie urlopu? Zarezerwuj wycieczkę do Tulum i poznaj niezwykłą historię Majów.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »