Fly4free.pl

Urlop w Meksyku: 9-dniowy wypoczynek w Playa del Carmen za 2802 PLN. Loty z Berlina i 4* hotel

2802 PLN
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli w tym roku planujecie spędzić urlop w ciekawych miejscu, to mam coś dla was. Udajcie się na Półwysep Jukatan, gdzie podładujecie swoje akumulatory, wylegując się na piaszczystych plażach oraz zwiedzicie także ciekawe miejsca, czyli Majańskie ruiny (Chichen Itza, Cobá, Mayapán, Uxmal).

Nad meksykańskie wybrzeże Morza Karaibskiego udacie się pod koniec kalendarzowej zimy (4-13 marca) z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Meksyku zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Colletion O Illusion Express, który znajduje się w kurorcie Playa del Carmen. Z międzynarodowego lotniska w Cancun w okolice hotelu dojedziecie autobusem firmy ADO za ok. 50 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 4 – 13 (14) marca
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz 9 nocy w 4* hotelu zapłacicie 2802 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2013 PLN/2 osoby/9 nocy

W Playa del Carmen zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Colletion O Illusion Express, który od plaży oddalony jest o jedyne 300 metrów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w wentylator, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na hotelowym dachu mieści się odkryty basen i taras słoneczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 553 PLN/9 dni

Zachęcam was także do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Cancun, szczególnie że ceny wynajmu są bardzo atrakcyjne i zaczynają się już od 61 PLN/doba. Z własnym środkiem transportu będzie się wam łatwiej poruszać po półwyspie Jukatan.

Podróż na Jukatan

Waszym głównym celem wycieczki jest relaks, odprężenie i łapanie opalenizny? W takim razie nie mogliście lepiej wybrać. W marcu w Playa del Carmen możecie spodziewać się ponad 30 kresek powyżej 0 oraz przeszło 10 godzin słonecznych w ciągu dnia. Ponadto wybrany przeze mnie 4* hotel oddalony jest o jedyne 300 metrów od plaży Palay del Carmen oraz o 600 metrów od plaży Playacar.

Natomiast jeżeli zdecydowaliście się wypożyczyć samochód z myślą, aby coś zobaczyć, to zachęcam was do zapoznania się z przygotowanym przez nas planem zwiedzania tej części Meksyku.

Foto: Artamonova / yayimages.com
Foto: SVongpra / Shutterstock
playa del carmen meskyk
Foto: posztos / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Aby wjechać do Meksyku na okres do 180 dni, nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport
  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziecie pod tym linkiem.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Sprawdźcie, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »