Fly4free.pl

10 dni w Meksyku od 6299 PLN. Wczasy w hotelu z all inclusive. Wylot z Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patryk-Kosmider-Shutterstock
od
6299 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
13.12.2022 - 23.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpocznij na półwyspie Jukatan bez żadnych zmartwień. Tym razem postaw na 10-dniowy relaks w hotelu z formułą all inclusive zorganizowany przez biuro podróży TUI.

Do Meksyku polecisz się w terminie 13-23 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy do Cancun, realizowany na pokładzie Boeinga 787 „Dreamliner” należącego do PLL LOT.

Wczasy spędzisz w świetnym 3* hotelu Dos Playas Faranda, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży. Do dyspozycji gości zostanie oddany pokój z TV, komfortowym łóżkiem, prywatną łazienką i balkonem. Na terenie kompleksu znajdziesz basen zewnętrzny, taras słoneczny i ogród palmowy. Wszystkiego dopełni komfortowa formuła all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 425 PLN/osoba

Wybierz się na niezwykłą wycieczkę do Tulum! Zobacz starożytne zabytki, piękne plaże, a na koniec będzie okazja na kąpiel w wyjątkowej studni krasowej – a to wszystko w czasie zwiedzania z przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »