Fly4free.pl

Majowy urlop w Kolumbii. Bogota i Santa Marta w jednej podróży z Berlina za 2097 PLN

2097 PLN
Santa Marta Kolumbia
Foto: Oscar Ivan Esquivel Arteaga / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie Amerykę Południową? W takim razie polećcie odkrywać piękno Kolumbii! Czeka na was intrygująca stolica, tajemnicze parki, gęsta dżungla i karaibskie plaże. Gotowi na urlop pełen wrażeń?

Wasz wyjazd rozpocznie się 5 maja, kiedy to z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg polecicie do Bogoty. Po drodze czeka was bezpieczna przesiadka w Amsterdamie. W trakcie waszego pobytu w Kolumbii wybierzecie się na wycieczkę do Santa Marta w terminie 12–19 maja. Powrót do Polski zaplanowany jest na 19 maja. Do Berlina wrócicie przez Paryż.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych KLM, Air France i Viva Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Plan podróży:
Berlin-Brandenburg – Bogota 5 maja
Bogota – Santa Marta – Bogota 12–19 maja
Bogota – Berlin-Brandenburg 19(20) maja

Termin podróży: 5–19(20) maja
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: KLM, Air France i Viva Air
Bagaż: podręczny

Hotel

W Bogocie zatrzymajcie się w 4* hotelu Parque 97 Suites. To świetnie oceniany obiekt, który położony jest w pobliżu centrum miasta. W cenie zawarto śniadania i dostęp do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu w Santa Marta rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Bello Caribe. Otrzymacie bezpłatne śniadania i darmowy dostęp do Wi-Fi. Ponadto obiekt położony jest przy samej plaży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Chcecie poczuć nieco luksusu? W takim razie przenocujcie w 4* Santorini Hotel and Resort. To wysokiej klasy obiekt położony przy samej plaży, w którym będziecie mogli skorzystać z basenów, siłowni i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd do Kolumbii?

Bogota to stolica kontrastów, przez co powinniście odwiedzić dwie najważniejsze dzielnice miasta – zabytkową La Candelarię oraz nowoczesne Chapinero. Warto wejść na Wzgórze Monserrate, z którego rozpościera się piękny widok na okolicę. W pobliżu leży też zjawiskowy Park Narodowy Chingaza. Polecam również wybrać się do Muzeum Złota, gdzie zobaczycie największą na całym świecie kolekcję wyrobów wykonanych z tego kruszcu.

Santa Marta to najstarsze miasto w Kolumbii. Przy okazji znajduje się przy samym Parku Narodowym Tayrona, który jest jednym z najpiękniejszych w całym kraju. Miasto położone jest pomiędzy Morzem Karaibskim, lasem tropikalnym i górami Sierra Nevada, przez co możecie liczyć na wiele atrakcji!

Chcecie odpocząć na plaży? W takim razie wybierzcie się na Taganga Beach lub Playa Blanca.

Cocora Valley
Foto: Exequiel Schvartz / Shutterstock
Foto: Rafał Cichawa / Shutterstock
Santa Marta kolumbia
Foto: Azzedine Rouichi / unsplashc.com
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży nie podajemy konkretnych obostrzeń związanych z wjazdem na terytorium Kolumbii.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Kolumbii przeczytacie tutaj.
  • Praktycznych informacji dotyczących podróżowania po Kolumbii szukajcie w tym wątku na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »