Fly4free.pl

Urlop w Kalifornii za 2316 PLN. Loty do San Diego z Berlina i tydzień w hotelu z basenem

2316 PLN
Foto: kan_khampanya / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Łapcie znakomitą ofertę przelotów do San Diego, która w połączeniu z bardzo dobrym zakwaterowaniem tworzy atrakcyjny pakiet wypoczynkowy na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Jest to idealna oferta dla osób, które swoje wyjazdy lubią planować ze sporym wyprzedzeniem.

Do Kalifornii udacie się na początku listopada (1-8.11). W podróż do miejscowości San Diego wyruszycie z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta i tam też zakończycie wycieczkę. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz Finnar, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotniskach w Helsinkach oraz Chicago. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na zachodnim wybrzeżu USA zatrzymacie się w hotelu Palmeras Chula Vista, który znajduje się nieopodal miejskiego rezerwatu przyrody. Z lotniska w San Diego w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 5 USD lub wypożyczonym samochodem – który wliczony jest w cenę pakietu.

Termin podróży: 1 – 8 (9) listopada
Linie lotnicze: American Airlines, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2316 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1817 PLN/2 osoby/7 nocy

W San Diego rekomenduję wam noclegi w hotelu Palmeras Chula Vista, gdzie zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, odkrytego basenu oraz bezpłatnego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2221 PLN/7 dni

Chcielibyście zobaczyć inne kalifornijskie miasta (Los Angeles czy Santa Ana)? A może macie w planach podróż do meksykańskiej Tijuany? Niezależnie od waszych planów zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »