Fly4free.pl

Last minute: urlop w Egipcie w 4* hotelu z all inclusive od 1780 PLN. Z Katowic

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DiPetre / Shutterstock
od
1780 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.08.2022 - 05.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Raz, dwa, trzy – na urlop do Egiptu lecicie wy! Pod warunkiem że potraficie szybko podejmować decyzję o wyjeździe oraz równie błyskawicznie jesteście w stanie się spakować – ponieważ na wypoczynek, w wygodnej opcji z all inclusive udacie się już za dwa dni!

Do Egiptu udacie się na przełomie sierpnia i września (28.8-5.9) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. Czekaj was bezpośrednie loty realizowane samolotami czarterowej linii Enter Air. Na urlop zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Wczasy spędzicie w 4* hotelu Menaville Safaga, który zlokalizowany jest przy piaszczystej plaży w Hurghadzie – hotelowi goście będą mogli bezpłatnie korzystać z ręczników plażowych, leżaków oraz parasoli przeciwsłonecznych. Na terenie obiektu znajdują się sporych rozmiarów odkryty basen, brodzik dla najmłodszych oraz plac zabaw dla dzieci. W cenie zapewnione będziecie mieli loty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, wyżywienie w formule all inclusive oraz opiekę rezydenta.

Termin podróży: lato
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 285 PLN

Wybierzcie się w rejs z Hurghady na plażę Mahmya na wyspie Dżiftun i nurkowanie z rurką! Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odpocząć od tłumu turystów i potrzebują relaksu wśród tęczowych raf koralowych.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »