Urlop w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2331 PLN (wyloty z 4 miast)

2331 PLN Egipt all inclusive z 4 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Beztroski relaks nad hotelowym basenem, komfortowe wyżywienie w formule all inclusive i słoneczna pogoda. Czyż taka propozycja nie brzmi kuszącą? Jeśli jesteście zainteresowani, już w przyszłym tygodniu możecie odpoczywać nad Morzem Czerwonym, nie martwiąc się przy tym organizacją wyjazdu!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na urlop udacie się w terminie 13-20 października. Czeka was bezpośredni lot do Hurghady z 4 polskich miast, a w cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

W Egipcie zrelaksujecie się w świetnie ocenianym 4* hotelu Shams Safaga, który zlokalizowany został zaledwie bezpośrednio przy plaży. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z licznych basenów, zjeżdżalni, tarasu słonecznego, sauny oraz programu animacyjnego. Kompleks oferuje komfortowo wyposażone pokoje, które zawierają prywatną łazienkę, klimatyzację, TV oraz balkon lub taras.

Termin podróży: październik
Wylot z: Katowic, Warszawy, Poznania i Wrocławia
Biuro podróży: Sun&Fun
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 431 PLN/osoba

Będąc w Egipcie, wybierzcie się do Kairu! Zobaczcie na własne oczy piramidy i odwiedźcie Muzeum Egipskie.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 27.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje w Egipcie z all inclusive 🌊☀️ 14 dni w ⭐⭐⭐⭐ hotelu za 3293 PLN
Wakacje w Egipcie z Katowic 3293 PLN

Dwutygodniowe wakacje na pełnym wypasie w 4* hotelu z all inclusive

Egipska majówka w Abu Soma 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2439 PLN
Egipt z Katowic 2439 PLN

Egipska majówka w Abu Soma: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu

Egipt z all inclusive 🌊🐠 Tydzień w 4* Coral Beach Resort za 2329 PLN
Egipt z Katowic 2329 PLN

Egipt z all inclusive: tydzień w 4* Coral Beach Resort

Egipska majówka w 4* AMC Royal Hotel & SPA w Hurghadzie 🌊☀️🏖️ za 2419 PLN
Egipt z Katowic 2419 PLN

Egipska majówka w 4* AMC Royal Hotel & SPA w Hurghadzie

Pissouri (5 dni) w Hylatio Tourist Village z Warszawy Modlin
OD 959 PLN

Pissouri (5 dni) w Hylatio Tourist Village z Warszawy Modlin

Okazja od naszego partnera
Alanya (5 dni) w Club Bayar Hotel - All Inclusive z Katowic
OD 1009 PLN

Alanya (5 dni) w Club Bayar Hotel - All Inclusive z Katowic

Okazja od naszego partnera
Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Warszawy Modlin
OD 1509 PLN

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Warszawy Modlin

Okazja od naszego partnera
St Paul's Bay (5 dni) w Xemxija Bay Hotel z Wrocławia
OD 1329 PLN

St Paul's Bay (5 dni) w Xemxija Bay Hotel z Wrocławia

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?