Fly4free.pl

Urlop w gorącym Dubaju za 2346 PLN! Loty PLL LOT z Warszawy + noclegi w 4* hotelu

2 346 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Rasto SK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ucieknijcie przed szarą i ponurą pogodą do słonecznych Zjednoczonych Emiratów Arabskich! Skorzystajcie z Szalonej Środy w PLL LOT i udajcie się na wypoczynek do luksusowego Dubaju.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wybierzecie się w terminie 29 listopada – 5 grudnia. Podróżować będziecie bezpośrednio z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładzie samolotu PLL LOT. W cenie biletu wliczono wyłącznie bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, koniecznie przeczytajcie nasz poradnik.

W Dubaju zatrzymajcie się w 4* hotelu Sea View, który położony jest niedaleko najważniejszych atrakcji miasta.

Termin podróży: 29 listopada – 5 grudnia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 2346 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel 1498 PLN/pobyt/2 osoby

W Dubaju polecam wam pobyt w 4* hotelu Sea View. Obiekt położony jest niedaleko centrum miasta. Ponadto znajduje się w nim basen zewnętrzny i siłownia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto robić w Dubaju?

W mieście znajdziecie ogromną ilość przepychu bogactwa i licznych atrakcji. Najpiękniejszy widok na okolicę rozpościera się z punktu widokowego na najwyższym budynku świata – Burdż Chalifie. Interesującą atrakcją może być również wizyta w największym na świecie centrum handlowym, w którym znajdziecie ogromne oceanarium. Z atrakcji, które są „naj”, polecam również zobaczyć 7* hotel Burdż al-Arab.

Jeśli chcecie nieco odpocząć, rekomenduję wam plażę Black Palace Beach. W Dubaju z pewnością traficie na świetną pogodę, więc warto zabrać ze sobą krem do opalania. Piękne zachody słońca można podziwiać na Dubai Harbor Creek.

Dubaj to nie tylko luksus i bogactwo. Tradycyjny arabski klimat możecie poczuć w najstarszej dzielnicy miasta, czyli Al Fahidi.

Dubai Palm Jumeirah Island
Foto: Delpixel
Foto: esherez / Shutterstock
Foto: Valerija Polakovska / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Warunkiem uniknięcia kwarantanny w Dubaju jest ukazanie negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »