Fly4free.pl

Urlop na Sycylii za 607 PLN. Loty do Palermo z Krakowa i pobyt w 3* hotelu

607 PLN
Palermo widok placu
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka na największą wyspę Morza Śródziemnego to zawsze dobry pomysł. W lutym możecie liczyć na temperatury w okolicach 20 stopni Celsjusza. To idealne warunki do aktywnego wypoczynku i zwiedzania.

Do Palermo udacie się w terminie 19–26 lutego. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Krakowie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu A Un Passo Dal Centro, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta i jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży19–26 lutego
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 607 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 180 PLN/2 osoby

Kraków – Palermo – Kraków >>

Hotel 1034 PLN/tydzień/2 osoby

W Palermo rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu A Un Passo Dal Centro. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Znajdziecie tam klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami. Ponadto każdy z nich posiada balkon.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 86 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie na lotnisku wypożyczcie samochód, który ułatwi wam zwiedzanie Sycylii. Za tygodniowy wynajem Renault Twingo zapłacicie tylko 86 PLN.

Co warto zobaczyć w trakcie wyjazdu?

Sycylia to jeden z najbardziej słonecznych zakątków Starego Kontynentu. Nawet w lutym będziecie mogli cieszyć się temperaturami w okolicach 20 stopni Celsjusza.

Palermo to stolica wyspy, gdzie warto odwiedzić słynną katedrę, park Villa BonannoPałac Normanów oraz port La Cala. Polecam wybrać się również na jeden z miejskich targów, gdzie będziecie mogli skosztować lokalnych specjałów – w szczególności rekomeduję Balaro i Vucciria. Przespacerujcie się także najstarszą ulicą miasta, czyli Via Vittorio Emanuele.

Chcecie zobaczyć piękne plaże? W Cefalu znajdziecie wspaniałą Spiaggia di Cefalù i górującą nad miastem skałę La Rocca. Na uwagę zasługuję również San Vito Lo Capo, gdzie znajduje się najpiękniejsza plaża na całej Sycylii.

Foto: Jacek Dylag / usplash.com
Foto: pippocarlot / yayimages.com
Palermo panorama
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »