Fly4free.pl

Urlop na Riwierze Olimpijskiej: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2416 PLN. Wyloty z Katowic lub Warszawy

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ververidis Vasilis / Shutterstock
od
2416 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.09.2022 - 05.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na południu Europu sezon turystyczny trwa zdecydowanie dłużej. Dlatego skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na beztroskie wczasy do Grecji. Na Riwierze Olimpijskiej zatrzymacie się w świetnym 4* hotelu z formułą all inclusive.

W podróż do Grecji udacie się w terminie 28 września – 5 października. Czeka was bezpośredni lot do Salonik, a jako miejsce wylotu macie do wyboru Katowice oraz Warszawę. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany, transfery oraz opiekę rezydenta.

Będziecie zakwaterowani w świetnie ocenianym 4* hotelu San Panteleimon. Zlokalizowany jest on w Panteleimonas, malowniczej miejscowości, gdzie porośnięte gajami oliwnymi góry spotykają się z morzem w turkusowym kolorze. Do waszej dyspozycji będą tam klimatyzowane pokoje, odkryty basen z leżakami, restauracja serwująca lokalne specjały oraz bar – wszystko to w formule all inclusive.

Termin podróży: wrzesień-październik
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 274 PLN/osoba

Lubicie nieco pozwiedzać w czasie wyjazdu? Zarezerwujcie dla siebie wycieczkę po Salonikach, w czasie której zobaczycie najważniejsze atrakcje miasta.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »