Fly4free.pl

Urlop na Majorce za 855 PLN. Loty z Warszawy i 4 noclegi w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1301 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Serenity-H / Shutterstock
Wybierz się na jedną z najpiękniejszych europejskich wysp. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i odwiedź Baleary. Na Majorce znajdziesz cudowne plaże, zjawiskowe krajobrazy, np. na półwyspie Formentor oraz pyszną kuchnię.

Do Palmy polecisz z lotniska w Warszawie w terminie 24-28 maja. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio linią Wizz Air z bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club

Na wyspie zatrzymasz się w 3* hotelu Bq Sarah, który znajduje się nieopodal plaży w miejscowości Santa Margalida. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacisz 855 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżował w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 640 PLN/2 osoby

Warszawa – Majorka – Warszawa »

Hotel 1069 PLN/2 osoby/4 noce

Na Majorce rekomenduję ci zakwaterowanie w 3* hotelu Bq Sarah z odkrytym basenem. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz telewizor LCD. Obiekt dostępny jest tylko dla dorosłych.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 321 PLN/pobyt

W trakcie krótkiego pobytu chciałbyś zobaczyć przylądek Formentor lub przejechać się słynną malowniczą trasą MA-10? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Majorkę.

Przydatne informacje: Majorka
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty641 PLN
  • Liczba ofert705
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Majorce
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »