Fly4free.pl

Bardzo tani urlop na Langkawi za 1611 PLN. Loty z Berlina i noclegi

1611 PLN
Oferta wyprzedana
Langkawi plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: AsiaTravel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zaplanujcie już dziś swój przyszłoroczny urlop i spędźcie 7 dni na wyspie leżącej na Morzu Andamańskim.

Na przełomie marca i kwietnia proponuję wam podróż ze stolicy Niemiec na wyspę Lankgawi. Z Berlina wylecicie 30 marca, a w Malezji wylądujecie następnego dnia. Po spędzonych 7 nocach ruszycie w drogę powrotną do Europy. Lecąc w obie strony czekają was przesiadki na lotnisku w Singapurze. Za 2 bilety zapłacicie 587.38 EUR (ok. 2568 PLN), a pobyt w hotelu kosztować was będzie 653 PLN/2 osoby.

Bilety w najniższej cenie zarezerwujcie na stronie linii lotniczej Scoot. Podczas zakupu należy podać kod zniżkowy ESCAPE25. Bez dodatkowych kosztów do Malezji podróżować będziecie tylko z bagażem podręcznym. Za nadanie walizki do luku będziecie musieli zapłacić 39.75 EUR w jedną stronę (ok. 174 PLN).

Na wyspie proponuję wam noclegi w hotelu Salsa Resort Langkawi, który leży w odległości ok. 2 km od plaży Cenang. W pokoju znajdziecie zestaw do parzenia kawy/herbaty, klimatyzację oraz telewizor LCD. Najlepszą opcją transportu z lotniska do hotelu będzie skorzystanie z taxi. Za przejazd powinniście zapłacić około 25 MYR (ok. 24 PLN).

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »