Fly4free.pl

Urlop na Isla Mujeres za 4659 PLN. Bezpośrednio Dreamlinerem z Katowic, prom i hotel

4659 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Darren Tierney / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z doskonałej okazji na wyjazd last minute, by jeszcze w tym roku relaksować się na pięknych plażach Meksyku. Tym razem zamiast pobytu w Cancun lub Playa del Carmen, mam propozycję spędzenia tygodnia na malowniczej wyspie Isla Mujeres.

Do Meksyku polecisz w terminie 27 listopada – 4 grudnia. Czeka cię bezpośrednia podróż z Katowic do Cancun, realizowana na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner w barwach PLL LOT.

Wybrałem zakwaterowanie w położonym tuż przy plaży hotelu Xbulu-Ha. Będzie to doskonałe miejsce na urlop, gdzie szybko poczujesz klimat egzotycznego wypoczynku. Obiekt zlokalizowany jest na wyspie Isla Mujeres. Dostaniesz się tam promem za około 113 PLN w obie strony.

Termin podróży: listopad – grudzień
Wylot z: Katowice
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony, transfery promem oraz zakwaterowanie na czas wycieczki zapłacisz 4659 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6798 PLN/2 osoby

Katowice – Cancun – Katowice >>

Hotel 2298 PLN/pobyt/2 osoby

W hotelu Xbulu-Ha dla gości przygotowano klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką. Każdy z nich zawiera telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 352 PLN/osoba

Lubisz nieco pozwiedzać w czasie urlopu? Zarezerwuj wycieczkę do Tulum i poznaj niezwykłą historię Majów.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »