Fly4free.pl

Urlop na Hawajach za 5434 PLN. Loty do Honolulu z Krakowa + apartament przy plaży

5434 PLN
Plaża Waikiki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: 7maru / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Aloha! W czasie, gdy w Polsce na dobre zagości zima, wy polećcie na rajskie Hawaje. Odpocznijcie na plaży Waikiki, odkryjcie cudowną wyspę Oʻahu oraz rozkoszujcie się dziką przyrodą.

Do Honolulu udacie się z Krakowa w terminie 24-31 stycznia. Loty odbywać się będą na pokładach samolotów linii lotniczych Lufthansa i United. Bez dodatkowych opłat będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny.

Na miejscu zatrzymacie się w apartamencie SanitizedCity. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki i 2 podwójne łóżka. Skorzystacie też z basenu i sauny.

Termin podróżystyczeń
Linia lotnicza: Lufthansa i United
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz noclegi w apartamencie zapłacicie 5434 PLN za osobę, przy 4 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 14455 PLN/4 osoby

Kraków – Honolulu – Kraków >>

Hotel 7281 PLN/pobyt/4 osoby

Na wyspie Oahu proponuję wam zakwaterowanie w apartamencie SanitizedCity, które mieści się w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dwoma łóżkami. Na miejscu znajdziecie basen i saunę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »