Fly4free.pl

Karaiby inaczej: urlop na Dominice za 4764 PLN. W cenie loty z Warszawy, transfery i noclegi

4764 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Canva
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na cudowne Karaiby i odkryjcie wyjątkową Dominikę. Na miejscu możecie spodziewać się dzikiej przyrody, pięknych plaż i wspaniałych wodospadów. Do tego będziecie mogli spotkać papugi.

Na Karaiby udacie się z Warszawy, w terminie obejmującym mikołajki: 2-9 grudnia. Do Pointe-à-Pitre polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Paryżu. Następnie popłyniecie promem na sąsiednią wyspę – Dominikę. Podróż w obie strony to koszt około 96 USD. 

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym domku Kiki’s Nature Cabin. Do dyspozycji będziecie mieli taras, kuchnię i prywatną łazienkę. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki. 

Termin podróżygrudzień
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniedomek

Za tygodniowy urlop (lotytransfery i noclegi) na Dominice zapłacicie 4764 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2418 PLN/tydzień/2 osoby

Na Dominice wybrałem dla was zakwaterowanie w domku Kiki’s Nature Cabin. Na miejscu znajdziecie taras, komfortowe pokoje z dostępem do WiFi i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »