Fly4free.pl

Karaiby bez testów! Urlop na Curacao za 3860 PLN. W cenie loty z Warszawy i 7 noclegów

3860 PLN
Foto: Maridav-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Władze tej pięknej wyspy postanowiły znieść restrykcje wjazdowe dla wszystkich! To idealna okazja, by przekonać się, skąd wzięła się nazwa Blue Curacao, zobaczyć pastelową zabudowę „małego Amsterdamu” oraz popływać w Morzu Karaibskim z żyjącymi tam żółwiami!

Na Curacao udacie się w terminie 14–21(22) maja. Czeka was podróż z warszawskiego lotniska, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Amsterdamie, a w cenę biletów wliczono bagaż podręczny (zapoznajcie się z naszym poradnikiem dotyczącym pakowania się).

Na miejscu zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 3* hotelu Boca Simon Vacation. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Willemstad w pobliżu plaży. Będziecie mogli skorzystać z basenu i bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 14–21(22) maja
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3860 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1861 PLN/tydzień/2 osoby

Na Curacao rekomenduję wam zakwaterowanie w świetnie ocenianym 3* hotelu Boca Simon Vacation. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu zewnętrznego. Wasz pokój wyposażony będzie w komfortowe łóżko i prywatną łazienkę. Od najbliższej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »