Fly4free.pl

Tylko 78 PLN za loty do Bari, Neapolu, Rzymu, Wenecji oraz na Sardynię i Sycylię. Podróże z Polski

78 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Joshua Stannard / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Super wiadomość! Od 1 lutego osoby w pełni zaszczepione oraz takie, które posiadają zaświadczenie o wyzdrowieniu z COVID-19, nie będą musiały wykonywać dodatkowego testu przed podróżą do Włoch! Z tej okazji przygotowałem zestawienie z tanimi lotami do ciekawych miast Półwyspu Apenińskiego oraz na dwie włoskie wyspy.

Właśnie przed chwilą poinformowaliśmy was, o tym, że Roberto Speranza (włoski minister zdrowia) podpisał rozporządzenie, które zmienia zasady wjazdu do Włoch – szczegółowe informacje znajdziecie pod tym linkiem.

Jak zapoznacie się z artykułem, to zacznijcie rezerwować tanie loty do Bari, Neapolu, Rzymu, Wenecji oraz na Sardynię (Cagliari) i Sycylię (Katania, Palermo). Do każdego z tych miejsc wybrać się będziecie mogli w lutym i marcu. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (piątek-niedziela) czy (piątek-poniedziałek). Kilkanaście przykładowych dat za lotami za 78 PLN znajdziecie wypisanych poniżej.

W takiej kwocie do Włoch podróżować będziecie z krakowskiego lotniska w Balicach, poznańskiego portu lotniczego Ławica, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu. Wszystkie loty odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 192 PLN/2 osoby/noc

W Neapolu proponuję wam noclegi w 3* hotelu B&B Metropolitan. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Włoch proponuję wam noclegi w 3* hotelu San Marco, który od dworca Termini oddalony jest o 550 metrów. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »