Fly4free.pl

Tylko 5 PLN za godzinę! All inclusive w Turcji w supercenie 849 PLN/tydzień (wyloty z 3 miast)

Foto: Mariia Boiko / Shutterstock
od
849 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
22.01.2022 - 29.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jest tu jakiś cwaniak, który ma "piątaka"? 😎 Zapewne niejeden! Tylko tyle potrzeba wam wydać w jedną godzinę, by przez tydzień cieszyć się beztroskimi wczasami na pełnym wypasie na Riwierze Tureckiej!

Spakowani? Do Turcji polecicie już z 2 dni, w terminie 22 – 29 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic, Poznania lub Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Sun Express.

Będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Kleopatra Atlas. Czekają tam na was komfortowo urządzone pokoje, dedykowana strefa hammam oraz oczywiście wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Katowic, Poznania oraz Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Alanya to jedno z najważniejszych miast w okolicy. Odwiedźcie jego serce, czyli port oraz marinę. Warto także zobaczyć Czerwoną Wieżę z Muzeum Etnograficznym oraz lokalny bazar, gdzie poczujecie niezwykły klimat miasta i kupicie ciekawe pamiątki lub lokalne wyroby.

Kolejną ciekawą atrakcją w okolicy jest jaskinia Damlatas. Miejsce to zostało odkryte w 1948 roku, a dostaniecie się do niego od strony wspomnianej wcześniej plaży. Obiekt robi niesamowite wrażenie, a wstęp do niego to koszt około 1,5 EUR.

Side to kolejna popularna, nadmorska miejscowość, którą warto odwiedzić. Zobaczcie świątynię Apolla i Ateny oraz wybierzcie się na rejs wzdłuż wybrzeża – w górę rzeki Manavgat, aby odkryć piękne wodospady oraz Zielony Kanion.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »