Fly4free.pl

Super! Tygodniowy wypoczynek w Agadirze za jedyne 730 PLN. Bezpośrednie loty z Krakowa i 4* hotel

730 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie ciepłego miejsca, w który będziecie mogli odpocząć i zrelaksować się jeszcze w tym roku? W takim razie na pewno zainteresuje was przygotowana przeze mnie ofert wyjazdu nad marokańskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. Tanie loty, brak tłumów oraz wysokie temperatury – prawda, że brzmi zachęcająco?

Do Maroka wylecicie 12 grudnia z krakowskiego lotniska w Balicach, a do kraju wrócicie po tygodniowym pobycie na miejscu. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym – a za bilety do Agadiru zapłacicie tylko 122 PLN/os.!

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Atlantic Palm Beach, który znajduje się w sąsiedztwie pałacu królewskiego. Z lotniska w okolice proponowanego noclegu dojedziecie taksówką za ok. 80 PLN.

Termin podróży: 12 – 19 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz 7 noclegów w hotelu zapłacicie tylko 730 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 244 PLN/2 osoby

Kraków – Agadir – Kraków »

Hotel 1216 PLN/2 osoby/7 nocy

W Agadirze polecam wam noclegi w bardzo dobrym 4* hotelu Atlantic Palm Beach, który od miejskiej plaży oddalony jest o niespełna 1 km. Na miejscu czeka na was odkryty basen oraz dostęp do sieci WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki i balkonu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Urlop w Maroku

W grudniu nad marokańskim wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego możecie spodziewać się ponad 9 godzin słonecznych oraz temperatur przekraczających 20 stopni Celsjusza – gwarantuję wam, że ta odczuwalna będziecie znacznie wyższa.

Poza relaksem na pięknych plażach chcielibyście także coś zobaczyć? W takim razie zajrzyjcie do tego wątku na forum, w którym znajdziecie praktyczne informacje oraz wskazówki, dotyczące zwiedzania Agadiru i okolicy. Jeżeli jeszcze wam mało konkretów, przeczytajcie liczne relacje z podróży do Maroka.

Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
plaza w agadirze
Foto: Malluk / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Aktualnie wjazd do Maroka możliwy jest dla osób zaszczepionych lub osób, które posiadają negatywny wynik testu PCR (wykonanego max. 72h przed wylotem)
 • Więcej na temat obowiązujących zasad wjazdu do Maroka przeczytacie tutaj.
 • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.
 • Zapoznajcie się z informacjami, jak tanio dojechać z lotniska w Agadirze do centrum miasta.
 • Co warto zobaczyć, będąc w Agadirze.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
 • W przypadku podróży z krajów nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim EFTA kwarantanna może zostać skrócona w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu antygenowego lub PCR wykonanego nie wcześniej niż 7 dni po przekroczeniu granicy Polski. Nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »