Fly4free.pl

Tygodniowy urlop na Zanzibarze za 3469 PLN. Loty z Krakowa i noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

3469 PLN
Foto: Marius-Dobilas / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wejdźcie w nowy rok z przytupem i odpocznijcie na rajskiej wyspie. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zresetujcie się na cudnym Zanzibarze. Na miejscu czekają na was wspaniałe widoki, świetna pogoda i ciekawe zabytki. Gotowi na relaks?

Do Afryki wybierzecie się na początku przyszłego roku w terminie 5(6)–13(14) stycznia. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Krakowie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Flydubai. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Dubaju.

Na miejscu zatrzymacie się w komfortowym 4* hotelu Asmini Palace, który zlokalizowany jest w samym centrum stolicy. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt na miejscu. Ponadto w cenie otrzymacie śniadania i będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży5(6)–13(14) stycznia
Linia lotnicza: Flydubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 3469 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 4779 PLN/2 osoby

Kraków – Zanzibar – Kraków >>

Hotel 2158 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu zatrzymajcie się w bardzo komfortowym 4* hotelu Asmini Palace. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym prześpicie się w pokoju z wygodnym łóżkiem i prywatną łazienką. W cenie otrzymacie pyszne śniadania. Będziecie też mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w trakcie urlopu?

Zanzibar to prawdziwy raj na ziemi. Na miejscu znajdziecie zapierające dech w piersiach widoki, cudowne plaże z białym piaskiem i turkusową wodą. Do tego będziecie mogli eksplorować podwodny świat, gdzie przy odrobinie szczęścia będziecie mogli spotkać delfiny i żółwie morskie.

Chcecie wybrać się na oryginalną wycieczkę? W takim razie skorzystajcie z oferty rejsu na tzw. blue safari, podczas którego zobaczycie zatokę Menai i słynną wyspę Kwale. Poruszać się będziecie tradycyjną łodzią i będziecie mieli okazję do nurkowania!

Potrzebujecie odpoczynku? W takim razie zrelaksujcie się na miejscowych plażach. Do najpiękniejszych z nich należą: Nakupenda Beach, Nungwi Beach oraz Paje. Natomiast dla miłośników natury polecam odwiedzić park narodowy Josani Chwaka Bay.

Foto: Denis-Belitsky / Shutterstock
Foto: Andy-Troy / Shutterstock
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »