Fly4free.pl

Tydzień w Tulum za 4104 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy, auto i 4* hotel

4104 PLN
tulum
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BlueOrange Studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Viva Mexico! Przygotowałem dla ciebie propozycję interesującej wycieczki na półwysep Jukatan, na którym znajdziesz starożytne ruiny, malownicze plaże i pełne atrakcji kurorty turystyczne.

Do Cancun polecisz na pokładzie Dreamlinera naszego narodowego przewoźnika PLL LOT. Na Jukatan udasz się w dniach 3-10 listopada. W cenę wliczony jest także bagaż rejestrowany. Dostępnych jest również więcej terminów: 6-13 listopada, 10-17 listopada, 13-20 listopada, 16-23 listopada, 20-27 listopada, 23-30 listopada.

W Meksyku zatrzymasz się w 4* hotelu MX tulum, który położony jest w Tulum, niedaleko wybrzeża i słynnych ruin miasta Majów. W obiekcie do twojej dyspozycji będzie basen oraz bezpłatny prywatny parking, gdzie zaparkujesz wypożyczony samochód.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony, auto na tydzień oraz zakwaterowanie zapłacisz 4104 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6798 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawy >>

Hotel 1240 PLN/2 osoby

W Meksyku polecam noclegi w 4* hotelu MX tulum. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w WiFi, lodówkę i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 169 PLN/2 osoby

Aby zobaczyć wszystkie atrakcje na Jukatanie i wygodnie dojechać do Tulum, wypożycz samochód już na lotnisku w Cancun.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »