Fly4free.pl

Tydzień w Nowym Jorku za 2730 PLN. W cenie loty z Krakowa i noclegi blisko Manhattanu

2730 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Luciano-Mortula-LGM / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwiedźcie miasto, które nigdy nie śpi! W Nowym Jorku znajdziecie miejsca doskonale wam znane z różnych filmów i seriali. Gotowi na amerykańską przygodę?

Na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych udacie się w terminie 2–9(10) marca. Do Nowego Jorku podróżować będziecie z lotniska w Krakowie. Do USA polecicie na pokładach samolotów linii Finnair i British Airways. Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki w Helsinkach i Londynie.

Na miejscu zatrzymacie się w hotelu The Villa. Ten bardzo dobrze oceniany obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Manhattanu. Pokoje są klimatyzowane i mają prywatne łazienki.

Termin podróży2–9(10) marca
Linie lotnicze: Finnair i British Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty do Nowego Jorku oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2730 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3323 PLN/2 osoby

Kraków – Nowy Jork – Kraków >>

Hotel 2136 PLN/tydzień/2 osoby

W Nowym Jorku polecam wam noclegi w hotelu The Villa. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu Manhattanu. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Do tego będziecie mogli skorzystać z Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w trakcie wycieczki?

Nowy Jork to miasto pełne atrakcji, ciekawych miejsc i wspaniałych widoków. Zwiedzanie polecam rozpocząć od wizyty na słynnym Times Square. Poza tym musicie zobaczyć z bliska popularną na całym świecie Statuę Wolności.

Chcecie podziwiać piękny Manhattan w całej okazałości? W takim razie przespacerujcie się mostem Brooklyn Bridge na drugi brzeg East River. Będziecie mogli zobaczyć wspaniałą panoramę popularnej dzielnicy.

Zmęczeni miejskim zgiełkiem? Idealnym miejscem na odpoczynek pośrodku miejskiej dżungli jest Central Park. Warto również udać się do zamku Belvedere, który jest jednym z najpiękniejszych punktów widokowych w okolicy.

Na miejscu zainwestujcie w kartę MetroCard, dzięki której przez 7 kolejnych dni będziecie mogli podróżować lokalnymi autobusami oraz wszystkimi liniami metra bez żadnego limitu! Jej koszt to tylko 33 USD (ok. 133 PLN).

nowy jork manhattan
Foto: Checubus-Shutterstock
Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Statua Wolności
Foto: spyarm / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »