marrakesz widok na miasto

Tydzień w Marrakeszu za 962 PLN. Loty z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w świetnym 4* riadzie

962 PLN Maroko z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Zakupy na tradycyjnym arabskim bazarze, zdjęcie pod Meczetem Księgarzy, kolacja na placu Dżami al-Fana oraz wycieczka w góry Atlas i na pustynię Agafay – to wszystko czeka na was pod koniec maja w Maroku! Nie zastanawiajcie się długo i już teraz zacznijcie planować swoją podróż.

Na wycieczkę do Maroka wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air w dniach 20-27 maja. Najtaniej bilety kupią posiadacze Wizz Discount Club – reszta zapłaci 86 PLN więcej. Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Sprawdźcie porady naszych redaktorów, jak się spakować.

W Marrakeszu polecam zatrzymać się w Riadzie Jonan, który położony jest 10 minut spacerem od placu Dżami al-Fana. Pokoje zostały urządzone w stylu marokańskim i oferują prywatną łazienkę oraz klimatyzację.

Obiekt posiada bardzo dobre opinie wystawionymi przez dotychczasowych gości i może poszczycić się certyfikatem jakości TripAdvisor.

„Riad Jonan to strzał w dziesiątkę. Wyjątkowy wystrój, klimatyzowane pokoje, dobra lokalizacja i przyjazna obsługa – czego chcieć więcej? Śniadania zawsze były ciepłe i świeże, robione tuż przed podaniem. Do tego miła atmosfera i bajkowy klimat, zwłaszcza wieczorem. Po prostu rewelacja!” – rekomenduje czytelniczka portalu Tripadvisor.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* riad ze śniadaniami

Za 7 dni w Marrakeszu zapłacicie 962 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1239 PLN/2 osoby

W Maroku proponuję wam zakwaterowanie w 4* Riadzie Jonan, który leży niedaleko placu Dżami al-Fana.

zarezerwuj hotel na maroku

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Marrakeszu i okolicy?

W Marrakeszu przejdźcie się po Medynie i suku, czyli tradycyjnym arabskim bazarze. Można tam kupić wiele rzeczy – marokańskie lampy, dywany, ceramikę, zegarki i biżuterię. Nie zapomnijcie się targować! Kolejnym obowiązkowym punktem wycieczki jest Meczet Księgarzy, czyli największa tego typu budowla w mieście, ukończona w 1199 roku.

Wieczorem musicie wybrać się na główny plac miast – Dżami al-Fana. Po zachodzie słońca lokalni kucharze rozbijają tam swoje stoiska, na których można tanio i dobrze zjeść. Szczególnie polecam „restaurację” nr 14, gdzie serwują pyszne owoce morza. Krewetki lub kalmary to koszt 35 MAD (ok. 14 PLN). Spróbujcie także typowej marokańskiej potrawy, czyli tadżin z kurczakiem i warzywami, gotowanymi w glinianym naczyniu.

Warto także skorzystać z opcji jednodniowych wycieczek. Polecam pojechać na pustynię Agafay oraz góry Atlas. Taka przyjemność to koszt 40 USD (ok. 154 PLN). W cenę, oprócz transportu, jest wliczona także woda, herbata oraz obiad. Wycieczkę możecie kupić tutaj.

plac w marrakeszu
Foto: Matej Kastelic / Shutterstock
targ w marrakeszu
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
zachod w marrakeszu
Foto: Calin Stan / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Relaks w Agadirze 🌴🇲🇦 Loty i 3 noce w Maroku już od 949 PLN
Maroko z Gdańska 949 PLN

Odpocznij nad Oceanem Atlantyckim w Afryce

✨ Raj, który wygląda jak marzenie 🥰 Tydzień na Seszelach w środku sezonu za 3669 PLN 🏝️🤩
Seszele z Krakowa 3669 PLN

Zobacz najpiękniejsze plaże świata w samym środku sezonu!

Maroko w cieniu oliwek 🌴🇲🇦 Tydzień w 4* hotelu w Marrakeszu za 2779 PLN
Maroko z Krakowa 2779 PLN

Maroko w cieniu oliwek: tydzień w 4* hotelu w Marrakeszu

Agadir bez przepłacania 🌴🇲🇦 4 dni w Maroku ze śniadaniami za 939 PLN
Maroko z Krakowa 939 PLN

Słoneczna Afryka bez przepłacania

Marrakesz (7 dni) w Mont Gueliz z Krakowa (BB)
OD 1729 PLN

Marrakesz (7 dni) w Mont Gueliz z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marrakesz (7 dni) w Amalay z Krakowa (BB)
OD 1799 PLN

Marrakesz (7 dni) w Amalay z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marrakesz (7 dni) w Riad Nouhal z Krakowa (BB)
OD 1909 PLN

Marrakesz (7 dni) w Riad Nouhal z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Marrakesz (7 dni) w Minotel Riad Mandalay z Krakowa (BB)
OD 1909 PLN

Marrakesz (7 dni) w Minotel Riad Mandalay z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?