Fly4free.pl

Tydzień nad Oceanem Atlantyckim za 780 PLN. Loty do Agadiru z Krakowa i 4* hotel

780 PLN
Foto: PASTA DESIGN / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czujecie, że musicie uzupełnić braki witaminy D w organizmie? W takim razie wybierzcie się nad pełne słońca marokańskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. W Agadirze odpoczniecie od codziennych obowiązków, podładujecie swoje „akumulatory” oraz zadbacie o wiosenną opaleniznę.

Nad marokańskie wybrzeże udacie się w kwietniu (3-10.04) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety do Agadiru i z powrotem zapłacicie tylko 157 PLN/osoba.

W Agadirze zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Tildi & Spa, który od plaży oddalony jest o jedyne 450 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie (z przesiadką) autobusami nr L37 oraz L95

Termin podróży: 3 – 10 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 780 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 313 PLN/2 osoby

Kraków – Agadir – Kraków »

Hotel 1247 PLN/2 osoby/7 nocy

W Agadirze rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Tildi & Spa. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny oraz centrum fitness, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »