Fly4free.pl

Tydzień w Los Angeles za 2713 PLN. W cenie loty z Berlina + noclegi z basenem

2713 PLN
Oferta wyprzedana
Los Angeles alej gwiazd
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sean Pavone / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na urlop w cudownej Kalifornii? Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów do Los Angeles i odkryjcie zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych! Na miejscu możecie spodziewać się świetnej pogody, pięknych plaż i oryginalnego klimatu.

Do USA udacie się w terminie 1–8 września z portu lotniczego Berlin Brandenburg. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych British Airways. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Los Angeles zatrzymacie się w hotelu El Segundo Inn, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 1–8 września
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz tydzień w hotelu zapłacicie tylko 2713 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2622 PLN/tydzień/2 osoby

W Los Angeles zatrzymajcie się w hotelu El Segundo Inn. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z komfortowym łóżkiem i prywatną łazienką. Na miejscu skorzystacie również z basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1361 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wypożyczcie Toyotę Yaris lub podobny model samochodu i ruszcie odkrywać Kalifornię!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »