Fly4free.pl

Park Narodowy Nairobi: tydzień w Kenii za 2880 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

2880 PLN
kenia balony
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jane Rix : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas odkryć egzotyczną Afrykę! Jeśli chciałbyś wybrać się na wycieczkę w mniej oczywiste miejsce, skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Kenii! Na miejscu odkryjesz wspaniałą przyrodę oraz zobaczysz dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Do Afryki udasz się w terminie 15(16)-23 marca 2023 roku. Do Kenii polecisz z Warszawy na pokładzie samolotów linii Kenya Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu i Amsterdamie.

Zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym aparthotelu Mercy-Phillips. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Kenya Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: aparthotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz 2880 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5096 PLN/2 osoby

Warszawa – Nairobi – Warszawa >>

Hotel 680 PLN/2 osoby/pobyt

W Nairobi wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym aparthotelu Mercy-Phillips. Na miejscu do dyspozycji gości zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką, balkonem i darmowym WiFI. Obiekt będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania lokalnego parku narodowego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 511 PLN/osoba

Chciałbyś poznać lokalną społeczność i prawdziwe życie Kenijczyków? W takim razie wybierz się na wycieczkę ekologiczną i kulturalną, w trakcie której odwiedzisz wioskę Masajów z Nairobi.

Zarezerwuj atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »