Fly4free.pl

Odwiedźcie Park Narodowy Nairobi: tydzień w Kenii za 2849 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

2849 PLN
słonie kenia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Susan Schmitz : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryjcie egzotyczną Afrykę! Jeśli macie ochotę na mniej popularny kierunek podróży, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Kenii! Na miejscu odkryjecie wspaniałą przyrodę oraz zobaczycie dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. W kenijskiej stolicy będziecie mogli odwiedzić również słynny Park Narodowy Nairobi!

Do Afryki udacie się w terminie 2-9 lutego 2023 roku. Do Kenii polecicie z Warszawy na pokładzie samolotów linii KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym aparthotelu Mercy-Phillips. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: aparthotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 2849 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5017 PLN/2 osoby

Warszawa – Nairobi – Warszawa >>

Hotel 680 PLN/2 osoby/pobyt

W Nairobi będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym aparthotelu Mercy-Phillips. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką, balkonem i darmowym WiFI. Obiekt będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania lokalnego parku narodowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 511 PLN/osoba

Chcielibyście poznać lokalną społeczność i prawdziwe życie Kenijczyków? W takim razie wybierzcie się na wycieczkę ekologiczną i kulturalną, w trakcie której odwiedzicie wioskę Masajów z Nairobi.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »