Fly4free.pl

Lato w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive i parkiem wodnym za 2088 PLN. Z Katowic

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kolya Korzh / Unsplash.com
od
2088 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.09.2022 - 08.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Urlop latem? Czemu nie! Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty wyjazdu zorganizowanego nad Morze Czerwone i odpoczywajcie, nie martwiąc się o nic. Pobyt spędzicie w bardzo dobrym 4* hotelu w wygodnej opcji z all inclusive.

Do Hurghady udacie się w terminie 1-8 września z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów czarterowej linii. Na urlop zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Wczasy spędzicie w bardzo dobrym 4* hotelu Sea Gull Beach Resort, który zlokalizowany jest przy piaszczystej plaży. Na terenie obiektu znajdują się 3 baseny – 1 z wodospadem oraz 2 z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym – brodzik dla dzieci oraz park wodny z 9-cioma zjeżdżalniami – 3 dla dorosłych i 6 dla dzieci.

W cenie zapewnione będziecie mieli loty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, wyżywienie w formule all inclusive oraz opiekę rezydenta.

Termin podróży: 1 – 8 września
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 285 PLN

Wybierzcie się w rejs z Hurghady na plażę Mahmya na wyspie Dżiftun i nurkowanie z rurką! Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odpocząć od tłumu turystów i potrzebują relaksu wśród tęczowych raf koralowych.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »