Tydzień w Dominikanie za 3801 PLN. Bezpośrednio Dreamlinerem z Warszawy + 4* hotel

3801 PLN Urlop w Dominikanie z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Jeśli jesteś fanem planowania podróży na ostatnią chwilę, skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i odpocznij w rajskich okolicznościach. Na Karaibach możesz spodziewać się słonecznej pogody i malowniczych plaż.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Dominikany udasz się w terminie 4 – 11 marca. Do Puerto Plata polecisz bezpośrednio z Warszawy na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner w barwach PLL LOT. W cenę wliczono podróż z bagażem rejestrowanym.

Na karaibskiej wyspie polecam zakwaterowanie w 4* hotelu Tropical Casa Laguna. Kompleks znajduje się w pobliżu piaszczystej plaży. Obiekt posiada basen zewnętrzny i taras słoneczny.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 4 * hotelu zapłacisz 3801 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Hotel 2004 PLN/2 osoby/pobyt

W Dominikanie proponuję noclegi w 4* hotelu Tropical Casa Laguna. Na miejscu możesz spodziewać się nowocześnie urządzonych pokoi z prywatnymi łazienkami, klimatyzacją oraz balkonem. Skorzystasz również z odkrytego basenu z tarasem słonecznym.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 246 PLN/osoba

Będąc w Dominikanie, wybierz się na wycieczkę krajobrazową! Zobacz na własne oczy wodospady Damajagua oraz odkryj piękną przyrodę.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 24.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato w Grecji bez przepłacania 💸😎 Tydzień na Półwyspie Chalkidiki w 4* hotelu z wyżywieniem za 2149 PLN 🌊✨
Grecja z Krakowa 2149 PLN

Lato na Chalkidiki bez przepłacania. 7 nocy w 4* hotelu z wyżywieniem

Kolory, gwar i tapas do wieczora 🍽️🤩 City break w Barcelonie za 859 PLN 🤯 Loty w terminie z weekendem i hotel w centrum ✨
Barcelina z Gdańska 859 PLN

Stolica Katalonii w terminie z weekendem. Loty i hotel w centrum

Lato na Dżerbie bez drenowania portfela 💸🍹 Tydzień z all inclusive w 4* hotelu za 1902 PLN 🤯
Tunezja z Wrocławia 1902 PLN

Dżerba bez drenowania portfela. Tydzień z all inclusive w 4* hotelu

Do Azji z klasą… BIZNES klasą 🤩💎 Wakacyjne loty do Seulu, Kuala Lumpur, Hongkongu, Tokio i na Phuket od 7180 PLN 💸😱
Tajlandia, Korea Południowa, Malezja, Hongkong i Japonia z Warszawy od 7180 PLN

Podróżuj do Azji po królewsku! Wakacyjne loty z klasie biznes

Puerto Plata (7 dni) w BlueBay Villas Doradas - Adults Only - All Inclusive z VIE
OD 4999 PLN

Puerto Plata (7 dni) w BlueBay Villas Doradas - Adults Only - All Inclusive z VIE

Reklama: okazja od naszego partnera
Cabarete (7 dni) w Hotel Villa Taina z VIE
OD 4659 PLN

Cabarete (7 dni) w Hotel Villa Taina z VIE

Reklama: okazja od naszego partnera
Cabarete (7 dni) w Viva Tangerine by Wyndham, A Trademark All Inclusive z VIE
OD 5209 PLN

Cabarete (7 dni) w Viva Tangerine by Wyndham, A Trademark All Inclusive z VIE

Reklama: okazja od naszego partnera
Puerto Plata (7 dni) w Viva Wyndham Tangerine z Praga (AI)
OD 6269 PLN

Puerto Plata (7 dni) w Viva Wyndham Tangerine z Praga (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?