Fly4free.pl

Tydzień w Czarnogórze za 701 PLN. Loty z Wrocławia + noclegi w apartamencie przy wybrzeżu

700 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Olga-Ilinich-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na relaks na Bałkanach? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji urlopu w Czarnogórze, gdzie czekają na was przepiękne plaże i słoneczna pogoda!

Do Podgoricy udacie się w terminie 17–24 maja. Wasza wycieczka rozpocznie się (oraz zakończy) na lotnisku we Wrocławiu. Na wypoczynek polecicie na pokładzie samolotu linii Ryanair, a bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

Na miejscu zatrzymacie się w okolicy miasteczka Tivat w świetnie ocenianym apartamencie Family, który położony jest blisko wybrzeża. W obiekcie znajdziecie kompleksowo wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami.

Termin podróży: 17–24 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 701 PLN za osobę, przy 2 podróżnych

Podróż 586 PLN/2 osoby

Wrocław – Podgorica – Wrocław >>

Hotel 815 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu zatrzymajcie się w świetnie ocenianym apartamencie Family. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki. Ponadto będziecie mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 492 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Renault Twingo lub podobny model samochodu i odkryjcie Czarnogórę na własną rękę!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »