Tydzień w Brazylii za 2101 PLN. Loty z Berlina i hotel ze śniadaniami
Okazja na urlop w Ameryce Południowej! Przygotowałem dla Was propozycję z noclegami tuż przy plaży. Będziecie mogli wypocząć i pozwiedzać.
Do Brazylii polecicie w sezonie, co oznacza, że trwać będzie pora sucha. Nie musicie obawiać się deszczu, a dużo słońca sprawi, że będziecie mogli wypoczywać na plaży. Lecąc liniami TAP Portugal czekają Was przesiadki (2 i 9h) w Lizbonie. Dłuższą z nich możecie wykorzystać na zwiedzanie miasta. Sprawdźcie jak tanio dostać się do Berlina oraz jak spakować się w bagaż podręczny.
Podsumowanie oferty
Loty z Berlina do Natal (10-17 listopada) za 3570 PLN / 2 osoby (1785 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Beleza Beach za 632 PLN / 2 osoby / 7 nocy (316 PLN / osoba)
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej TAP. Beleza Beach leży tuż przy plaży w mieście Natal. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej. Każdy posiada łazienkę i prysznic oraz balkon. Codziennie serwowane jest śniadanie w formie bufetu (wliczone w cenę).
Costa Brava od 1965 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Słoneczny Brzeg od 2768 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Costa Brava od 2044 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?