Fly4free.pl

Tydzień w Jordanii (Akaba) za 665 PLN. Loty z Berlina + hotel

665 PLN
widok na wybrzeże w akabie
Foto: TarasikJO / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jordania to nie tylko Amman, który często gości na naszych łamach. Dla mieszkańców zachodniej Polski doskonałą alternatywą są loty do nadmorskiej Akaby.

Podróż rozpoczniecie z berlińskiego lotniska Schoenefeld, skąd łatwo dojedziecie z Polski. Za bilety zapłacicie 216 PLN/os. Pamiętajcie, że korzystając z lotów linią easyJet w cenę biletu będziecie mieli wliczony bagaż podręczny o standardowych wymiarach. Do tego proponuję 7 noclegów za 898 PLN/2 os. W ten sposób przepis na ucieczkę przed polską zimą gotowy. Ponadto z informacji, jakie można znaleźć w sieci wynika, że lądując w Akabie nie będziecie potrzebowali wizy do Jordanii (która nie należy do najtańszych).

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (bez ograniczeń wagowych).

Hotel Yacht leży 8 minut spacerem od klubu jachtowego Royal Yacht Club. W pobliżu znajduje się też zabytkowy fort. Na miejscu możecie korzystać z bezpłatnego WiFi i parkingu. Do waszej dyspozycji są pokoje z balkonem i częścią wypoczynkową. Każdy z nich wyposażono w klimatyzację oraz telewizor LCD. Piaszczysta plaża Al-Ghandour Beach znajduje się zaledwie 600 metrów od hotelu. Najlepszą ofertę uzyskacie wybierając pośrednika Booking.com. Wtedy za 7-dniowy pobyt zapłacicie 898 PLN/2 os.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »