Tanio! Tydzień na Zanzibarze za 2987 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy + hotel ze śniadaniami

2987 PLN Zanzibar z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i zaplanuj egzotyczną wyprawę do Afryki. Odkryj na własną rękę rajską wyspę położoną na Oceanie Indyjskim. Odpocznij na pięknych plażach Zanzibaru i odwiedź Park Narodowy Jozani Chwaka Bay.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na urlop udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w terminie 25(26) maja – 2(3) czerwca 2025 r. W obie strony podróżować będziesz linią Ethiopian Airlines, ze stopami technicznymi (bez opuszczania samolotu) w Wiedniu i Kilimandżaro oraz przesiadką w Etiopii.

Zanzibar to jeden z kierunków, które uznaliśmy za Perły Egzotyki 2024/2025 r. Gdzie jeszcze warto się wybrać? Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Na Zanzibarze proponuję noclegi w 3* hotelu The Garten Living, który znajduje się nieopodal plaży, w miejscowości Paje. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Termin podróży: maj-czerwiec 2025 r.
Linia lotnicza: Ethiopian Airlines
Bagaż: podręczny (23 cm x 40 cm x 55 cm) + rejestrowany (23 kg)
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 2987 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 4546 PLN/2 osoby

Warszawa – Zanzibar – Warszawa »

Hotel 1428 PLN/2 osoby/pobyt

Na Zanzibarze rekomenduję ci zakwaterowanie w 3* hotelu The Garten Living. Dotychczasowi goście znakomicie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie będziesz mógł korzystać z odkrytego basenu. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Meksyk, Dominikana, Kanada i Afryka 🏔️🌴✈️ Loty z 3 miast już od 1580 PLN
Dalekie loty z 3 miast 1580 PLN

Leć w dobrych cenach do: Calgary, Cancun, Dominikany i Mombasy

Rajski Mauritius za 3180 PLN 😍🌴 W cenie loty + noclegi z basenem i śniadaniami 💦😎
Mauritius z Berlina 3180 PLN

Wycieczka do raju: odkryj cuda Mauritiusu!

Beztroski relaks na Wyspach Zielonego Przylądka za 3999 PLN 🌴🌊 Tydzień all inclusive w 4* hotelu ☀️🍹
Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy 3999 PLN

Zielony Przylądek bez szarej strefy 8 dni all inclusive na Sal

Tanie loty na Zanzibar w sezonie 🌤️⛱️🌴 Bilety z 3 miast już od 1765 PLN ❗✈️🎒
Zanzibar z 3 miast 1765 PLN

Odpocznij na Zanzibarze w najlepszym możliwym okresie

Zanzibar (7 dni) w Blackstone Beach Resort z Katowic (BB)
OD 4299 PLN

Zanzibar (7 dni) w Blackstone Beach Resort z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Zanzibar (7 dni) w AHG Sun Bay Mlilile Beach z Katowic (AI)
OD 4549 PLN

Zanzibar (7 dni) w AHG Sun Bay Mlilile Beach z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Zanzibar (7 dni) w Sea View Lodge (Jambiani) z Katowic (BB)
OD 4099 PLN

Zanzibar (7 dni) w Sea View Lodge (Jambiani) z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Zanzibar (7 dni) w Sansi Kendwa Beach Resort z Katowic (AI)
OD 4799 PLN

Zanzibar (7 dni) w Sansi Kendwa Beach Resort z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?