Fly4free.pl

Greckie all inclusive: tydzień na Zakintos od 2099 PLN (wyloty z Katowic i Wrocławia)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Itaka
od
2099 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.09.2022 - 07.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kilka dni pluchy i szarugi sprawiło, że zatęskniliście za słońcem? Jeszcze w tym roku ppolecam wam ruszyć na południe Europy, gdzie sezon trwa zdecydowanie dłużej! Na Zakintos czeka ciepła woda w morzu oraz idealne warunki do relaksu.

Do Grecji udacie się na zakończenie tegorocznego sezonu, w terminie 30 września – 7 października. Na Zakintos polecicie bezpośrednio z Katowic lub Wrocławia, a w cenę podróży wliczono bagaż rejestrowany.

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Levante Beach. Lokalizacja tuż przy plaży, kameralny klimat, pokoje z widokiem na morze, niewielki basen oraz zróżnicowana oferta wyżywienia all inclusive to tylko zapowiedź atrakcji czekających na miejscu!

Termin podróży: wrzesień – październik
Wylot z: Katowic lub Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Atrakcje 197 PLN/osoba

Zakintos to jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie w naturalnym środowisku żyją żółwie morskie. Zobaczcie te niezwykłe stworzenia w czasie rejsu na pobliską wyspę.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »