Fly4free.pl

Seszele inaczej: tydzień na wyspie La Digue za 4550 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy + noclegi blisko plaży

4550 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zoltan.Benyei / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę odwiedzić cudowne państwo wyspiarskie na Oceanie Spokojnym? Chcielibyście odpocząć na słynnej plaży Anse Source d’Argent? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki na Seszele i zrelaksujcie się w prawdziwym raju!

Do Afryki udacie się w terminie 14(15) – 22 listopada z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów fantastycznej 5* linii lotniczej Qatar Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Katarze. W cenie zabrać ze seobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (niewielki plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie na wyspie La Digue w świetnym apartamencie Orchid Self Catering. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Za transfery na wyspę z lotniska Mahe zapłacicie 120 EUR/osoba w dwie strony. Skorzystacie z usług lokalnej firmy oferującej przeprawy promowe.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: apartament

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 4550 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6014 PLN/2 osoby

Warszawa – Mahe – Warszawa »

Hotel 3086 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Seszelach polecam wam zakwaterowanie w apartamencie Orchid Self Catering. Obiekt mieści się na malowniczej wyspie La Digue i oferuje swoim gościom pobyt w komfortowym pokoju z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 480 PLN/osoba

Nie macie pomysłu co robić na miejscu? Skorzystajcie z jednej z kilku propozycji i wybierzcie się na całodzienną wycieczkę do Parku Morskiego Św. Anny.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »