Fly4free.pl

Tydzień na Sardynii za 810 PLN. Loty z Katowic i noclegi w sercu Alghero

810 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Iurii Dzivinskyi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Sardynia to kwintesencja Morza Śródziemnego. Na tej włoskiej wyspie znajdziecie wiele pięknych plaży (polecam Spiaggia La Pelosa), interesujące zabytki w Alghero i pyszną, lokalną kuchnię.

Do Włoch udacie się w dniach 25 listopada – 2 grudnia. Do Alghero polecicie bezpośrednio z Pyrzowic na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W najniższej cenie będziecie podróżowali z małym bagażem podręcznym.

Na Sardynii zatrzymacie się w hotelu Palau Marco Polo, który położony jest nad brzegiem Morza Śródziemnego, zaledwie 300 metrów od katedry Santa Maria. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Termin podróży: listopad-grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 810 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 241 PLN/2 osoby

Katowice – Alghero – Katowice >>

Hotel 1378 PLN/2 osoby

W Alghero rekomenduję zakwaterowanie w hotelu Palau Marco Polo. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika Agoda.com.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 385 PLN/pobyt

Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie atrakcje na Sardynii, wypożyczcie samochód już na lotnisku w Alghero.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »