Fly4free.pl

Wiosenny tydzień na Sardynii za 1245 PLN. Loty do Alghro z Katowic i noclegi w 4* hotelu

1245 PLN
Oferta wyprzedana
sardynia wybrzeze
Foto: CoolR / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli w najbliższym czasie planujecie wyjazd na południe Europy, to zachęcam was do podróży na przepiękną włoską wyspę, jaką jest Sardynia. Przez swoje malownicze wybrzeże, niesamowite plaże oraz krystalicznie czystą wodę (przy brzegu) nazywana jest ona potocznie „europejskimi Seszelami”!

Do Włoch udacie się 12 maja z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a do Polski wrócicie po 7-dniowym pobycie w Alghero (19.05). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie 168 PLN/osoba.

Na Sardynii zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Soleado, który znajduje się naprzeciwko miejskiej plaży w Alghero. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem linii 9373 (ALPHA) za 1 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 12 – 19 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1245 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2209 PLN/2 osoby/7 nocy

W Alghero proponuję wam noclegi w 4* hotelu Soledado. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, minibar oraz łazienkę z wanną i prysznicem. Ta terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1357 PLN/7 dni

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »