Fly4free.pl

Tydzień na Martynice za 3578 PLN. Loty z Warszawy + apartament

3578 PLN
plaza na martynice
Foto: RossiRobinNice / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na egzotyczną wycieczkę? Jednocześnie chcielibyście zaoszczędzić trochę urlopu? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu na Karaiby! W atrakcyjnym terminie obejmującym Narodowe Święto Niepodległości odpoczniecie na rajskiej Martynice!

W podróż udacie się w terminie 9-16 listopada. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym apartamencie Studio Goyave. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od plaży, a z balkonu będziecie mieli wspaniały widok na pobliską zatokę.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3578 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1323 PLN/tydzień/2 osoby

Apartament Studio Goyave to świetnie oceniany obiekt, który mieści się w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój wyposażony w TV, komfortowe łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »