Fly4free.pl

Tydzień na Malediwach za 2409 PLN. W bonusie wizyta w Abu Zabi. Loty z Katowic, noclegi w hotelach i transfery

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2409 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maridav / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spełnij swoje podróżnicze marzenie i wybierz się na rajskie Malediwy. Odpocznij nad Oceanem Indyjskim i delektuj się zapierającymi dech w piersiach widokami. Ponadto będziesz miał okazję odwiedzić Abu Zabi.

Do Azji udasz się w dniach 23 listopada – 2 grudnia. Najpierw czekają cię loty z Katowic do Abu Zabi. Następnie w terminie 24 listopada – 1 grudnia polecisz na Malediwy. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Malediwach zatrzymasz się w hotelu Infinity Dhiffushi, który jest położony bezpośrednio przy wybrzeżu. Za transfery na wyspę zapłacisz 3 USD za osobę w obie strony (około 14 PLN). Natomiast w Abu Zabi wybrałem dla ciebie pobyt w 4* hotelu Tryp by Wyndham oraz 3* Bab Al Nojoum.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet obejmujący loty, transfery oraz zakwaterowanie z wyżywieniem zapłacisz 2409 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2223 PLN/2 osoby/pobyt

Pierwszą noc polecam spędzić w 3* Bab Al Nojoum. Obiekt mieści się tuż przy plaży w Abu Zabi. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Malediwach polecam zakwaterowanie w hotelu Infinity Dhiffushi. Na miejscu skorzystasz z przytulnie urządzonego pokoju z prywatną łazienką oraz klimatyzacją. W cenę pobytu zostało wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast ostatnią noc proponuję ci spędzić w 4* hotelu Tryp by Wyndham. Obiekt mieści się w centrum Abu Zabi i będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Malediwy
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2791 PLN
  • Liczba ofert221
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu3 g. później
  • Walutarupia malediwska (MVR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Malediwach
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »